Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyLiniowy ruch łożyska

Stal nierdzewna GCR15 Łożysko kulkowe 30 mm LME 30UU z tuleją ślizgową

Orzecznictwo
dobra jakość Plummer Block Bearing na sprzedaż
dobra jakość Plummer Block Bearing na sprzedaż
Pięć lat współpracy, znamy się bardzo dobrze i nadal współpracujemy, by osiągnąć większy sukces!

—— Pan Aziz Icherm

Dziękuję za współpracę biznesową pana Zhuanga i zabierz mnie, aby dowiedzieć się więcej o lokalnym Xiamen, kulturze w Chinach.

—— Mr.Peter

Dzięki za Pana Ben Zhuanga natychmiast zwróciliśmy nasze pieniądze 20000 USD, nasz księgowy wysłany niesłusznie. Oszczędność w pracy z tym facetem i jego firmą!

—— Allen Baum

Wspólnie pracujemy nad stworzeniem nowego wizerunku produktu, projektowaniem rozwiązań w zakresie promocji sprzedaży, na szczęście pozyskujemy większy zakres działalności w zakresie łożysk motocyklowych. Niesamowity!

—— Saad Farrukh

Im Online Czat teraz

Stal nierdzewna GCR15 Łożysko kulkowe 30 mm LME 30UU z tuleją ślizgową

Chiny Stal nierdzewna GCR15 Łożysko kulkowe 30 mm LME 30UU z tuleją ślizgową dostawca

Duży Obraz :  Stal nierdzewna GCR15 Łożysko kulkowe 30 mm LME 30UU z tuleją ślizgową

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: UIB
Orzecznictwo: ISO9001:2008
Numer modelu: LME 30UU

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: opakowanie przemysłowe, pudełko jednokolorowe
Czas dostawy: 30dni
Zasady płatności: L / C, D / P, T / T
Możliwość Supply: 10000pcs na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Materiał łożyska: Stal chromowana Gcr15 Materiał klatki: Nylonowa klatka, stalowa klatka
typu: standardowe Stalowa piłka: 6 kolumna
Obciążenie statyczne: 2760KN Dynamiczne ładowanie: 1560KN

Stal nierdzewna GCR15 Łożysko kulkowe 30 mm LME 30UU z tuleją ślizgową

Typ łożyska liniowego:

Typ standardowy, łożysko liniowe z regulacją luzu

Łożysko liniowe składa się z cylindrycznego pierścienia zewnętrznego i wielokolumnowej stalowej kuli oraz ramy podtrzymującej. Łożyska mogą wykonywać ruch posuwisto-zwrotny prosto na osi.

Kula ze stali ma wiele kolumn, małe tarcie, elastyczność, długą żywotność, łatwość konserwacji i wymiany.

Opis produktu łożyska liniowego:

Łożysko liniowe to liniowy układ ruchu z niską ceną produkcji, który jest wykorzystywany do nieskończonej jazdy i osi cylindrycznej. Ze względu na kontakt kuli z wałem obciążenie jest niewielkie. Stalowa kulka obraca się z minimalnym tarciem, osiągając w ten sposób wysoką precyzję i płynność ruchu.

Metalowe łożysko liniowe jest rodzajem liniowego układu ruchu, który jest wytwarzany przy niskich kosztach, który jest wykorzystywany do nieskończonego przesuwu i osi cylindrycznej. Jest szeroko stosowany w precyzyjnych obrabiarkach, maszynach tekstylnych, maszynach do pakowania żywności, maszynach drukarskich i innych przemysłowych mechanicznych częściach przesuwnych.

Jak utrzymać łożysko liniowe:

Wewnętrzny wtrysk oleju antykorozyjnego można wtrysnąć do łożyska prostoliniowego.

Jeśli olej jest smarowany smarem, olej można usunąć za pomocą nafty lub rozpuszczalnika organicznego, a następnie smar zostanie dodany po wyschnięciu na powietrzu.

Zaleca się stosowanie lepkich etykiet oznaczonych jako smary na bazie mydła litowego N0.2. Jeśli olej jest smarowany, nie jest konieczne usuwanie oleju odpornego na korozję. Zgodnie ze zmianą temperatury można wybrać olej o klasie lepkości ISO vg15-100.

Smarowanie wału może być zapewnione przez rurę olejową lub otwór olejowy z zewnętrznego gniazda łożyska. Ponieważ pierścień uszczelniający zetrze olej smarujący, smarowanie olejem nie ma zastosowania do łożyska bez otworów.


Liniowe łożysko prowadnicy liniowej: urządzenie wykonane z metalu lub innego materiału, które może wytrzymać, naprawić, prowadzić urządzenie mobilne lub urządzenie i zmniejszyć jego tarcie. Wzdłużne rowki lub grzbiety na powierzchni szyny prowadzącej do prowadzenia, mocowania części maszyn, specjalnego wyposażenia, przyrządów itp.

Szyna prowadząca jest również powszechna w naszym codziennym życiu, jak przesuwna prowadnica drzwi, tory kolejowe i tak dalej.

Zgłaszający łożysko liniowe:

Zastosuj do sprzętu elektronicznego, maszyn spożywczych.Plus, precyzyjne obrabiarki, maszyny włókiennicze, maszyny do pakowania żywności, maszyny drukarskie i inne przemysłowe mechaniczne elementy przesuwne.

Łożysko liniowe jest szeroko stosowane w sprzęcie elektronicznym, maszynie do prób rozciągania i cyfrowym sprzęcie pomiarowym 3 d, takim jak precyzyjny sprzęt i wieloosiowe obrabiarki, automatyczne wykrawarki, szlifierka narzędzi, maszyna do cięcia gazowego, drukarka, sortownik kart, przemysłowe maszyny, takie jak opakowania na żywność zainstalowały części ślizgowe.


Liniowa charakterystyka nośna: łożysko liniowe to układ, który jest stosowany w połączeniu z hartowniczym wałem transmisyjnym liniowym dla nieskończonego ruchu liniowego. Załaduj kulkę i wałek napędowy hartowania, ponieważ jest to punkt styku, dopuszczalne obciążenie jest małe, ale gdy ruch liniowy, opór tarcia jest minimalny, dokładność jest wysoka, ruch jest szybki.


Liniowy katalog łożysk ruchomych serii LME ... UU:

LME30UU

Szczegóły kontaktu
UIB (Xiamen) Bearing CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Zhuang

Tel: 86-596-6050273

Faks: 86-596-6050273

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)